Restauracja i Dom Weselny Verona znajdują się w miejscowości Obłotne (1km od miasta Sulechów, 25km od miasta Zielona Góra). Verona to miejsce o wyjątkowym uroku, eleganckim wystroju i niepowtarzalnym klimacie. Lokal weselny wyposażony jest w klimatyzację, aby każde przyjęcie organizowane w miesiącach letnich było komfortowo spędzone.

Restauracja doskonale przyrządza dania kuchni polskiej oraz staropolskiej. Tradycyjnego schabowego oczywiście nie zabraknie, a potrafimy również zaspokoić kulinarnie nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Dysponujemy 32 miejscami noclegowymi, w tym wygodnym, przestronnym i gustownie urządzonym apartamentem dla nowożeńców. Posiadamy zamknięty parking dla około 50 pojazdów. Sala na wesele posiada idealne warunki również dla osób niepełnosprawnych.

Ślub niewątpliwie należy do najważniejszych uroczystości w życiu człowieka i wzbudza wiele niezapomnianych emocji. Dom Weselny Verona należy do niewielu miejsc, które pozwolą niemal całkowicie zapomnieć o problemach związanych z organizacją wesela by w pełni oddać się celebracji tego wyjątkowego dnia.

Do Państwa dyspozycji oddajemy
– lokal na wesele na 220 osób,
– miejsca noclegowe dla 32 osób
– dania z menu naszej restauracji
– inne potrawy na zamówienie